Kokią sulčiaspaudę pasirinkti?

Norėdami greitai gauti vitaminų vieni žmonės vartoja papildus, kiti valgo vaisius ar daržoves, o dar kiti spaudžiasi sultis. Sultys yra išgeriamos greitai, o jas mėgsta net ir vaikai, todėl sulčiaspaudės yra geriausias kiekvienos mamos, norinčios, kad jos vaikas būtų sveikas ir stiprus, pagalbininkas. Tačiau, kaip ir kokią sulčiaspaudę išsirinkti, kai jų yra tiek daug rūšių, dizainų ir net spalvų?

Vieno sraigto lėtaeigės sulčiaspaudės

Vieno sraigto lėtaeigės sulčiaspaudės yra puikus pasirinkimas praktiškiems žmonėms. Jas dažniausiai renkasi tie, kurie nori greitai, patogiai ir lengvai jomis naudotis, taip pat, kad plovimas neužtruktų daug laiko. Šios lėtaeigės sulčiaspaudės lengvai išspaudžia sultis tiek iš minkštų vaisių, tiek ir iš kietų daržovių – tai tikra vitaminų bomba, kurią privalo išgerti kiekvienas. Kiekvienos lėtaeigės sulčiaspaudės kaina skiriasi. Lėtaeigės sulčiaspaudės kaina priklauso nuo daugelio apsektų, o vienas iš jų – dizainas. Tikriausiai daugeliui keista, kad kaina gali kilti priklausomai nuo spalvos. Žinoma, kad įdomesnės spalvos ar dizaino lėtaeigė sulčiaspaudė kainuos brangiau, o paprastesnė – pigiau.

Dviejų sraigtų lėtaieigės sulčiaspaudės

Šios lėtaeigės sulčiaspaudės kaina yra didesnė nei vieno sraigto, kadangi sulčiaspaudė išspaudžia sultis iki paskutinio lašo. Žmonės, kurie sultims kelia pačius didžiausius reikalavimus ir nori jų šviežių, gerai išspaustų, šios lėtaeigės sulčiaspaudės yra kaip tik.

Rankinės sulčiaspaudės

Rankinės sulčiaspaudės nuo kitų skiriasi tuo, kad norint išgauti iš jų rezultatą, naudojama ne elektra, o žmogaus jėga. Tai iš ties didelis privalumas, kadangi kiekvienas, dingus elektrai, be jokių problemų gali išsispausti sultis jam patogiu metu. Rankinės sulčiaspaudės gali būti skirtos ir išspausti sultis iš citrusinių vaisių, želmenų, vynuogių, obuolių ar dar kitų produktų.

Kurią sulčiaspaudę pasirinkti yra žmogaus individualus reikalas, kadangi kiekvienas renkasi tai, kas jam patinka labiausiai. Sulčiaspaudės yra parduodamos internetinėse parduotuvėse, taip pat kiekvienoje buitinės technikos parduotuvėje. Paieškoms skirkite laiko ir nusipirkite sulčiaspaudę už mažesnę kainą, kai jai yra taikoma akcija arba kai parduotuvėje vyksta išpardavimai. Taip pat sulčiaspaudė gali būti puiki dovana vestuvių ar gimtadienio proga.