Kas tos kartoninės tūtos ir kam jos skirtos?

kartoninės tūtos siuntiniams

Paprasta siųsti dokumentus ar daiktus, kurie telpa į apsauginius vokus ar dėžes. Kol nesusiduri akis į akį su problema, atrodo, jog pakavimo procesas – nesudėtingas: kas netelpa į voką, – tas telpa į dėžę. O jei netelpa ir į dėžę? Jokio dydžio dėžę! Ką daryti, jei standartinės pakavimo medžiagos konkrečiam siuntiniui yra nepritaikytos? Pabyra klausimai lyg pupos, kai, pavyzdžiui, nutariame draugui iš Naujosios Zelandijos dovanų nusiųsti didžiulį Lietuvos žemėlapį ar lietuviško pajūrio plakatą. Lankstyti – nesilanksto, lamdyti – nesinori! Viena bėda mažiau, jei esate girdėję frazę „kartoninių tūtų gamyba“.
Kartoninės tūtos – skirtos nestandartinių siuntinių, kurie gali būti vyniojami, siuntimui ir transportavimui. Gamintojai, atsižvelgdami į poreikį pakuoti lengvai glamžomus ar plyštančius daiktus, siūlo kartonines tūtas, pritaikytas įvairiems lapų dydžiams, t. y. A1, A2, A3, A4, be to, didžioji dalis įmonių, užsiimančių siuntimo tūtų gamyba, suteikia galimybę užsakyti šią prekę pagal individualius poreikius ir pageidavimus. Ši pakavimo medžiaga yra itin aktuali žmonėms, norintiems siųsti daiktus, nepritaikytus dėžėms ar vokams. Kartoninės tūtos yra skirtos didelio dydžio dokumentams, plakatams, žemėlapiams, brėžiniams ir kitiems panašaus pobūdžio siuntinius. Tokius daiktus siųsdami kartoninėse tūtose, galite būti ramūs, nes jos yra patikimos ir saugios – nelūžta, nesiglamžo, yra atsparios smūgiams (saugumą lemia šių tūtų gamyba iš presuoto kartono, kuris yra gana stabilus ir tvirtas). Kartoninės pakavimo/siuntimo tūtos neužima daug vietos, jos nėra sunkios, ir pašalinių žmonių pastangos pamatyti kas jų viduje – bergždžios. Tai – praktiškiausia šio gaminio pusė, orientuota į saugumo ir kompaktiškumo aspektus, kurie pakuojant netradicinius siuntinius, yra gana svarbi.
Parodykite svetimšaliams Lietuvą, jos pajūrį, miškus, saulėlydžius, rapsų laukus ar mėlynuojančių lubinų pievas. Ar turite kam nusiųsti tokį plakatą?