Kokie garažo vartai tinkamiausi?

garazo vartai

Garažo vartai šiuolaikiškiems namams svarbūs ne tik tuo, kad saugo turtą, bet ir kaip eksterjero detalė.

Modernūs vartai yra skirtingo dizaino, pritaikomi prie įvairaus stiliaus aplinkos. Skirtingų spalvų profiliai gali ne tik būti puikiai priderinami prie namo, bet ir suteikti jam išskirtinumo.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad galima pasirinkti skirtingo funkcionalumo vartus. Pakeliami garažo vartai yra optimalus sprendimas kainos prasme: jie yra tinkamiausi norintiems sutaupyti pinigų bei nenorintiems ar negalintiems aprūpinti vartų elektros energijos tiekimu. Taip pat tokie vartai, kuriuos reikia atkelti pačiam, nevargins ten, kur jūs atvykstate rečiau nei važiuojate namo – pavyzdžiui, sode.

Automatiniai garažo vartai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie labiausiai vertina komfortą ir laiko taupymą. Šiuos vartus galima atidaryti neišlipus iš automobilio ar per langą pamačius atvažiuojant šeimos narį. Tai ne tik sutaupo laiko, bet ir leidžia išvengti vaikščiojimo po šalčio kaustomą ar lietaus smelkiamą lauką.

Iš esmės visi garažo vartai yra ilgaamžiai, tačiau juos perkant vis tiek reikia pasidomėti, kokio laikotarpio garantija jiems suteikiama, nes vartų mechanizmai, jeigu jie nebus patikimų gamintojų, gali dažnai gesti ir taip nuolat eikvoti jūsų pinigus.

Vartai taip pat turėtų būti sandarūs, idealiai pritaikyti garažo įvažiavimo ertmei. Tokie vartai rudens ir žiemos sezonu sulaikys daugiau šilumos patalpoje, o įleis mažiau drėgmės, todėl jūsų automobilis ir kiti garaže laikomi daiktai nenukentės nuo neigiamų šalčio ir drėgmės poveikių.