Nuostabūs dviračių takai Vilniuje

dviračiai vilniuje

Dviračiai Vilniuje visada buvo labai populiarūs, o dar populiaresni tapo tuomet, kai dviračiu keliauti į darbą tapo greičiau nei su mašina. Tačiau kai kurie mėgsta naudoti šią dviratę transporto priemonę ne tik tada, kai skubi į darbovietę, o ir kai nori turiningai praleisti savo laisvalaikį vienas arba su antrąja puse, draugais. Štai dviračių takai, kurie verti Jūsų dėmesio.

Senamiestis – Vingio parkas – Lazdynų tiltas
Kelionė prasideda Pilies gatvės pradžioje, šia gatve atvažiuojame į Rotušės aikštę. Nuo aikštės sukame į dešinę pusę ir pasiekiame vietą, kur dviračiai Vilniuje yra populiarūs – vokiečių gatvė. Ja važiuojame į Vilniaus gatvę ir pasiekiame Gedimino prospektą. Sukame į dešinę ir važiuojame iki Katedros. Pasigrožėję Katedra lekiame link Neries. Pasiekiame pėsčiųjų tiltą ir per Nerį važiuojame į Vingio parką. Išvažiuojame iš Vingio parko ir sukame link Gerosios Vilties žiedo.

Verkių regioninis parkas
Jeigu norite pažinti šį parką, tą gali padėti padaryti dviračiai Vilniuje. Turbūt nėra geresnio būdo. Nuo Santariškių žiedo yra įrengtas 5 km ilgio asfaltuotas takas, kuris eina per Žaliųjų ežerų gatvę, verkių mišką ir Gulbinėlių gatvę. Toliau seka taip vadinama Rožinių dviračių trasa, kuri dengta žvyru. Keliaudami pamatysite Verkių rūms, kuriems daugiau nei 200 metų. Toliau važiuojant rasite ir geomorfologinį draustinį. Toliau Jūsų lauks liepų giraitė ir Turniškių kraštovaizdis. Šiame maršrute yra labai daug informacinių stendų, rodyklių, suoliukų ir kitos infrastruktūros.

Taigi, dviračiai Vilniuje galima padėti Jums pamatyti įspūdingus vaizdus. Tereikia tik dviračio ir pasiryžimo.