KASKO draudimas internetu – nuo ko jis draudžia?

KASKO draudimas internetu

Šis straipsnis, matyt, skirtas labiau tiems, kurie dar nėra susidūrę su draudimu ir dar tik ketina arba katik pradėjo lankyti vairavimo pamokas. Tačiau ir ratuotiems, stažą turintiems ir apsidraudusiems vairuotojams šis straipsnis gali būti naudingas. Dažnai girdime terminą „KASKO draudimas“, tačiau tikriausiai ne daugelis galėtų paaiškinti, tai nuo ko gi jie yra apsidraudę KASKO draudimu.

Pradėkime nuo to, kad automobilio KASKO draudimas gali būti įsigyjamas dviem būdais: kreipiantis į draudimo bendrovės filialą arba internetu. KASKO skaičiuoklė internetu jums gali sutaupyti laiko, tačiau jei draudžiatės pirmą kartą, verčiau nukeliaukite į bendrovės filialą, kur draudimo (finansų) konsultantas išsamiau išdėstys kokią naudą jums suteiks jūsų investicija ir padės išsiaiškinti kitus rūpimus klausimus.

KASKO draudimas internetu jus gali apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų, avarijų, vandalizmo atvejų, nuo paties automobilio ar jo detalių vagysčių bei nuo stichinių nelaimių. Be to, draudimo bendrovės turi specialių pasiūlymų tiems, kurie nusprendžia draustis ir KASKO ir privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Tokiems klientams siūlomos platesnės nemokamos techninės pagalbos kelyje paslaugos: konsultacija telefonu, pagalba užklimpus, užsikirtus durelėms, pasibaigus kurui, sprogus padangai ar užgesus varikliui. Taip pat, po sudėtingo gedimo ar eismo įvykio, jūsų transporto priemonė nemokamai bus nugabenta į servisą ar kitą nurodytą vietą. Prireikus jums bus suteiktas pakaitinis automobilis arba nemokamos taksi paslaugos, ypatingais atvejais net nakvynė viešbutyje.

Štai tokias paslaugas nemokamai siūlo draudimo bendrovėms tiems saugiems vairuotojams, kurie draudžiasi ne tik KASKO, bet kartu ir privalomuoju draudimu. Paprastai pagalba teikiama visą parą, septynias dienas per savaitę, ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Įsigijus tokį draudimą ne tik miegoti galima ramiai, bet ir visiškai ramiai reaguoti nutikus eismo įvykiui ar automobilio gedimui kelyje.

Plačiau apie paslaugą: https://www.ld.lt/kasko-draudimas