Helio balionai kaina lenkia net dangaus žibintus

Helio balionai kaina lenkia dangaus žibintus

Ruošiatės ypatingai progai ir norite, kad atmosferoje tvyrotų tikrai šventinė nuotaika? O galbūt organizuojate bendradarbių vakarėlį ir norite tai padaryti geriau ir pigiau nei praeitais metais tai padarė jūsų kolega? Kad ir kokia proga tai bebūtų, ar tai jūsų asmeninė šventė ar bendruomeninė, visuomet norisi sutaupyti, bet tik ne kokybės sąskaita. Kartais kaina turi įtakos mūsų pasirinkimams, tačiau kartais visgi kokybė nulemia pasirinkimus. Būna ir taip, kad turime kelias alternatyvas iš kurių galime rinktis. Tokiu atveju nereikia aukoti kokybės, nes kitokios rūšies prekės gamyba tiesiog atsieina pigiau.

Apžvelkime, kokios gi helio balionų kainos vyrauja dekoracijų rinkoje. Paprastai, kuo daugiau helio balionų perkame, tuo pigiau mokame. Vieno helio baliono vidutinė kaina paprastai būna iki 1.20 Eur., o jei helio balionas yra kokios nors ypatingos formos (širdelės ar gėlės) tuomet kaina gali siekti net 2 eurus. Perkant didelį kiekį (virš 100 vnt.), helio balionų kaina krenta iki 0.61-0.80 Eur. Helio balionai kaina lenkia dangaus žibintus, kurių vieneto kaina paprastai svyruoja nuo 1.50 iki 2 Eur. Radus gerą pasiūlymą, dangaus žibintą galimą įsigyti už 1.10 Eur. Taigi, matyti, jog helio balionai yra pigesnė alternatyva nei dangaus žibintai, o ypač jeigu reikalingas didelis dekoracijų kiekis.

Helio balionai kaina

Visgi vien tik kaina čia nėra lemiamas pirkėjo kriterijus, kadangi svarbu kokiu paros metu yra organizuojama šventė, jei ji vyks dieną, tuomet dangaus žibintai praras savo žavesį. Tokiu atveju dangaus žibintai matyt aplenktų helio balionų kainas. Yra ir dar viena alternatyva – led balionai, kurių kaina gali svyruoti nuo 1.50 iki 2.50, čia vėlgi reikia atsižvelgti į savo poreikius, ar norėsite ilgiau pasidžiaugti led balionais ar trumpiau, bet smagiai leidžiant dangaus žibintus į žvaigždes.

Nors helio balionai kaina ir lenkia dangaus žibintus, tačiau pirkėjai prieš pasirinkdami turi nuspręsti kokia prekė tinkamiausia jų šventei.