Balionai vestuvėms

balionai vestuvems

Šeimą kuriančiam žmogui vestuvės – šventas dalykas. Santuoka – tai pati nuoširdžiausia gyvenimo akimirka. Tai dviejų vienas kitą mylinčių žmonių sąjunga, amžinos meilės priesaika. Pora trokšta, kad ši diena būtų pati gražiausia ir geriausia, kurios nepamirštų visą gyvenimą.
Dažniausiai merginos vestuvių viziją turi jau nuo mažų dienų, kuomet svajodavo apie princą, kuris atjos ant balto žirgo. Jos matydavo save vilkinčią sniego baltumo pūstą vestuvinę suknelę, pasidabinusią žėrinčiais papuošalais ir plačiausia šypsena veide. Didžiausia šventė su būriu draugų ir artimųjų skaisčią vasaros dieną. Visas šias svajones ir net daugiau galima išpildyti.
Žinoma, kiekvienas savo vestuves įsivaizduoja kitaip. Vieni nori prašmatnių, prabanga spindinčių vestuvių. Daug svečių, kurie mėgaujasi puikiu maistu ir gėrimais. Tam, kad padaryti šventę sau ir aplinkiniams žmonės neretai pasiryžta net paskola pasiimti, užstatyti būstą ar automobilį. Kitas tipas jaunavedžių yra tokie, kurie nesureikšmina prabangos, nori viską atlikti kaip įmanoma kukliau. Sukviečia tik artimiausius draugus, giminaičius ir jų rate smagiai atšvenčia savo naują gyvenimo pradžią ir regis šventei pasibaigus nieko lyg nebuvo. Tačiau yra trečiasis tipas sutuoktinių, kurie ilgus metus tauposi pinigus, bet tikrai ne tam, kad kitiems žmonėms iškeltų didelę puotą, o tam, kad iš karto po sąjungos galėtų išsmukti į medaus mėnesį, kur nors į egzotišką salą, bent jau kelioms savaitėms. Tokie žmonės mėgaujasi faktu, kad tapo sutuoktiniais bei skiria laiko vienas kitam, gyvena dėl malonumo.
Tačiau, nesvarbu, koks jaunavedžių tipas esate: mėgstantis prabangą, kuklus ir neišlaidaujantis ar norintis nuo visų pabėgti. Visi mes norime ta dieną į savo gyvenimą įnešti bent truputį stebuklo, grožio. Ir nesvarbu, tai kainuoja tūkstančius ar vos kelis eurus, visi norime, kad ta diena būtų tobula ir nepakartojama.
Tobulai atrodantys jaunieji nori įamžinti šventės akimirkas, kurių vaizdas sušildytų ir atšiaurų žiemos vakarą. Neretai organizuojamos specialios jaunavedžių ir jų palydos fotosesijos, kurių metu fotografai išpildo jaunųjų ar pačių sukurtas idėjas. Dažnai naudojami ir įvairūs daiktai, kurie pagyvina fotosesiją. Pavyzdžiui jaunosios ar jaunojo rankose laikomi balionai atrodo svajingai ir lengvai. Vestuvių temai labai tinka pastelinių spalvų helio dujomis užpildyti balionai. Jie atrodo labai tyrai ir gaiviai. Dideli helio balionai vaizdui nuotraukoje suteiks nesvarumo, lengvumo pojūtį.
Balionai vestuvėms gali būti panaudoti ir kaip salės ar bažnyčios dekoracijos dalis. Jie erdvei suteikia žaismingumo, įneša daugiau spalvų. Dekoruoti patalpas balionais nėra sunku. Galima naudoti tiek oru tiek heliu užpildytus balionus. Balionai pranašesni už kitas dekoracija tuo, kad turi didžiulę spalvų paletę, iš kurios galima pasirinkti itin artimą ar net identišką spalvą, kuri derėtų prie vestuvių kolorito.
Pasirinkti balionai vestuvėms kaip fotosesijos ar patalpos puošimo elementai gali suteikti Jūsų šventei ne tik žaismingumo ir lengvumo, bet ir tapti detale, kuri vestuves padarys išskirtines. Balionų panaudojimas vestuvių šventėje yra nebrangus ir nesunkiai įgyvendinamas malonumas.
Tokiu momentu, jaunieji gali pasireikšti ir atskleisti savo kūrybingąją pusę. Juk tai jų diena ir jie gali panorėti visko. Vienas iš pigių ir greitai paruošiamų variantų yra pirkti balionus internetu, taip didelį kiekį nusipirksite pigiau. Ir be abejonės įsigyti helio balioną, kurio pagalba galėsite pripūsti balionus. Taip pat galima įsigyti led švieselių, kurias pritvirtinsite prie balionų. Taip sutemus, galėsite juos paleisti į orą, toks variantas jums atstos brangius fejerverkus ar dangaus žibintus.
Taigi drąsiai planuokite savo vestuves patys. Neleiskite to kažkam padaryti už jus. Juk tai jūsų diena. Svarbiausia mylėkite vienas kitą ir džiaukitės naujai kuriamu vedybiniu gyvenimu.