Švenčių proga pasidovanokite kelionę į užsienį

skrydžiai

Artėja vienos gražiausių ir tautiečių mėgstamiausių švenčių – Kalėdos bei Naujieji Metai. Vadinasi artėja ir daugybė laisvadienių: kurių metu susitiksite su artimaisiais, gardžiai valgysite, galbūt net šoksite iki paryčių. O kaip poilsio dienas išnaudoti maksimaliai ir po švenčių grįžti dar labiau pailsėjusiems ir kupiniems energijos? Mes turime sprendimą! Švenčių metu, skriskite į kitą šalį ir patirkite tokių įspūdžių, kokių dar nesate patyrę, juk Naujieji metai, sutikti Romoje, Londone ar Paryžiuje skamba itin viliojamai.

skrydžiai su Ryanair

O kur keliauti, kad liktumėte visapusiškai patenkinti? Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų pačių. Ką mėgstate ir kas Jus traukia labiau? Gal tai nuolatinė vasara, o gal Jums labiau patinka speiguotas klimatas ir kalnai papuošti sniego viršūnėmis, ar vis tik pirmenybę teikiate romantika alsuojantiems paplūdimiams? Nusprendus, kas labiau patinka, bus paprasčiau išsirinkti ir į kurį pasaulio kampelį traukti!
Skrydžiai į Londoną, Paryžių, Berlyną, Kosą ar Milaną… Pasirinkimas itin platus, o šventiškai pasipuošę miestai jau laukia turistų. Beje skrydžių bilietus šventiniam laikotarpiui patartina įsigyti iš anksto, kadangi šie bilietai yra labai greitai išperkami, ir artėjant šventiniam laikotarpiui vis labiau brangsta.

atostogų skrydžiai

Kelionės metu patirsite nepamirštamų įspūdžių, kurie džiugins dar labai ilgai, tad skristi į kitą šalį apsimoka labiau nei likti namuose. Žinoma, kiekvienam savo… Bet Jūs tik pagalvokite apie Šri Lanką, alsuojančią karščiu ir Vilnių, mus drebinantį savo speiguotomis žiemomis. Sugundėme? Tuomet pirmyn nepamirštamų įspūdžių link!